Klassement

2de Afdeling - A

23-09-2022

Speeldag 1 - Heenronde

Zenakalm

15-3

Dok 364

The Jacks 1

7-11

Alles Kopat

NTS

8-10

Deroep en derover

Vermoeden ('t)

2-16

Trianon

AREA 51

9-9

Peeke Binne

bye:vrij

0 - 18

SC Pintelier

30-09-2022

Speeldag 2 - Heenronde

SC Pintelier

0 - 0

Zenakalm

Peeke Binne

0 - 0

bye:vrij

Trianon

0 - 0

AREA 51

Deroep en derover

0 - 0

Vermoeden ('t)

Alles Kopat

0 - 0

NTS

Dok 364

0 - 0

The Jacks 1

07-10-2022

Speeldag 3 - Heenronde

The Jacks 1

0 - 0

Zenakalm

NTS

0 - 0

Dok 364

Vermoeden ('t)

0 - 0

Alles Kopat

AREA 51

0 - 0

Deroep en derover

bye:vrij

0 - 0

Trianon

SC Pintelier

0 - 0

Peeke Binne

14-10-2022

Speeldag 4 - Heenronde

Deroep en derover

0 - 0

bye:vrij

Alles Kopat

0 - 0

AREA 51

Dok 364

0 - 0

Vermoeden ('t)

The Jacks 1

0 - 0

NTS

Zenakalm

0 - 0

Peeke Binne

Trianon

0 - 0

SC Pintelier

04-11-2022

Speeldag 5 - Heenronde

NTS

0 - 0

Zenakalm

Vermoeden ('t)

0 - 0

The Jacks 1

AREA 51

0 - 0

Dok 364

bye:vrij

0 - 0

Alles Kopat

SC Pintelier

0 - 0

Deroep en derover

Peeke Binne

0 - 0

Trianon

11-11-2022

Speeldag 6 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

Trianon

Deroep en derover

0 - 0

Peeke Binne

Alles Kopat

0 - 0

SC Pintelier

Dok 364

0 - 0

bye:vrij

The Jacks 1

0 - 0

AREA 51

NTS

0 - 0

Vermoeden ('t)

18-11-2022

Speeldag 7 - Heenronde

bye:vrij

0 - 0

The Jacks 1

SC Pintelier

0 - 0

Dok 364

Peeke Binne

0 - 0

Alles Kopat

Trianon

0 - 0

Deroep en derover

Vermoeden ('t)

0 - 0

Zenakalm

AREA 51

0 - 0

NTS

25-11-2022

Speeldag 8 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

Deroep en derover

Alles Kopat

0 - 0

Trianon

Dok 364

0 - 0

Peeke Binne

The Jacks 1

0 - 0

SC Pintelier

NTS

0 - 0

bye:vrij

Vermoeden ('t)

0 - 0

AREA 51

09-12-2022

Speeldag 9 - Heenronde

AREA 51

0 - 0

Zenakalm

bye:vrij

0 - 0

Vermoeden ('t)

SC Pintelier

0 - 0

NTS

Peeke Binne

0 - 0

The Jacks 1

Trianon

0 - 0

Dok 364

Deroep en derover

0 - 0

Alles Kopat

16-12-2022

Speeldag 10 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

Alles Kopat

Dok 364

0 - 0

Deroep en derover

The Jacks 1

0 - 0

Trianon

NTS

0 - 0

Peeke Binne

Vermoeden ('t)

0 - 0

SC Pintelier

AREA 51

0 - 0

bye:vrij

06-01-2023

Speeldag 11 - Heenronde

bye:vrij

0 - 0

Zenakalm

SC Pintelier

0 - 0

AREA 51

Peeke Binne

0 - 0

Vermoeden ('t)

Trianon

0 - 0

NTS

Deroep en derover

0 - 0

The Jacks 1

Alles Kopat

0 - 0

Dok 364

13-01-2023

Speeldag 12 - Heenronde

SC Pintelier

0 - 0

bye:vrij

Trianon

0 - 0

Vermoeden ('t)

Dok 364

0 - 0

Zenakalm

Alles Kopat

0 - 0

The Jacks 1

Deroep en derover

0 - 0

NTS

Peeke Binne

0 - 0

AREA 51

20-01-2023

Speeldag 13 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

SC Pintelier

bye:vrij

0 - 0

Peeke Binne

AREA 51

0 - 0

Trianon

Vermoeden ('t)

0 - 0

Deroep en derover

NTS

0 - 0

Alles Kopat

The Jacks 1

0 - 0

Dok 364

10-02-2023

Speeldag 14 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

The Jacks 1

Dok 364

0 - 0

NTS

Alles Kopat

0 - 0

Vermoeden ('t)

Deroep en derover

0 - 0

AREA 51

Trianon

0 - 0

bye:vrij

Peeke Binne

0 - 0

SC Pintelier

17-02-2023

Speeldag 15 - Heenronde

SC Pintelier

0 - 0

Trianon

bye:vrij

0 - 0

Deroep en derover

AREA 51

0 - 0

Alles Kopat

Vermoeden ('t)

0 - 0

Dok 364

NTS

0 - 0

The Jacks 1

Peeke Binne

0 - 0

Zenakalm

24-02-2023

Speeldag 16 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

NTS

The Jacks 1

0 - 0

Vermoeden ('t)

Dok 364

0 - 0

AREA 51

Alles Kopat

0 - 0

bye:vrij

Deroep en derover

0 - 0

SC Pintelier

Trianon

0 - 0

Peeke Binne

03-03-2023

Speeldag 17 - Heenronde

Trianon

0 - 0

Zenakalm

Peeke Binne

0 - 0

Deroep en derover

SC Pintelier

0 - 0

Alles Kopat

bye:vrij

0 - 0

Dok 364

AREA 51

0 - 0

The Jacks 1

Vermoeden ('t)

0 - 0

NTS

24-03-2023

Speeldag 18 - Heenronde

The Jacks 1

0 - 0

bye:vrij

Dok 364

0 - 0

SC Pintelier

Alles Kopat

0 - 0

Peeke Binne

Deroep en derover

0 - 0

Trianon

NTS

0 - 0

AREA 51

Zenakalm

0 - 0

Vermoeden ('t)

31-03-2023

Speeldag 19 - Heenronde

Deroep en derover

0 - 0

Zenakalm

Trianon

0 - 0

Alles Kopat

Peeke Binne

0 - 0

Dok 364

SC Pintelier

0 - 0

The Jacks 1

bye:vrij

0 - 0

NTS

AREA 51

0 - 0

Vermoeden ('t)

07-04-2023

Speeldag 20 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

AREA 51

Vermoeden ('t)

0 - 0

bye:vrij

NTS

0 - 0

SC Pintelier

The Jacks 1

0 - 0

Peeke Binne

Dok 364

0 - 0

Trianon

Alles Kopat

0 - 0

Deroep en derover

14-04-2023

Speeldag 21 - Heenronde

Alles Kopat

0 - 0

Zenakalm

Deroep en derover

0 - 0

Dok 364

Trianon

0 - 0

The Jacks 1

Peeke Binne

0 - 0

NTS

SC Pintelier

0 - 0

Vermoeden ('t)

bye:vrij

0 - 0

AREA 51

21-04-2023

Speeldag 22 - Heenronde

Zenakalm

0 - 0

bye:vrij

AREA 51

0 - 0

SC Pintelier

Vermoeden ('t)

0 - 0

Peeke Binne

NTS

0 - 0

Trianon

The Jacks 1

0 - 0

Deroep en derover

Dok 364

0 - 0

Alles Kopat