cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Maandag 30-03-2015 (2014-2015)  
Afdeling:
4de afdeling A
27 Maart 2015 - vorige speeldag - 4A Opmerking form
Lierenhoek Koeistjeit 7-11   wsform
Flamingo 2 St-Amands 11-7   wsform
The Race 4 De Plekkers 14-4   wsform
Nieuwe Loeter Valckenhof ('t) 5-13   wsform
The Rockers Oude Ketel 0-18 algemeen forfait  
De Chouffekes Daltons 4-14   wsform


Klassement - 4A
Positie Club Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Setpunten Punten KvA doorgebeld
wijziging   01 Flamingo 2 17 16 1 0 225 34 * *  
wijziging   02 St-Amands 17 14 2 1 212 31 * *  
wijziging   03 Koeistjeit 17 11 5 1 186 23    
wijziging   04 The Race 4 17 10 6 1 188 23 * *  
wijziging   05 Lierenhoek 17 9 7 1 184 21 * *  
wijziging   06 De Plekkers 17 8 8 1 172 17    
wijziging   07 Daltons 17 8 8 1 153 17    
wijziging   08 Valckenhof ('t) 17 8 9 0 137 16    
wijziging   09 Oude Ketel 17 7 10 0 155 16 * *  
wijziging   10 Nieuwe Loeter 17 4 11 2 127 12 * *  
wijziging   11 De Chouffekes 17 3 14 0 97 8 * *  
wijziging   12 The Rockers 0 0 0 0 0 0    

* = wedstrijdformulier niet ingevuld (3x = -1 klassementspunt)
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline enkel
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline dubbel


Kalender 2014-2015 - 4A
19 September 2014 - 1ste speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Oude Ketel 11-7   wsform
St-Amands Valckenhof ('t) 18-0   wsform
Koeistjeit De Plekkers 10-8   wsform
Lierenhoek De Chouffekes 18-0   wsform
Flamingo 2 The Race 4 18-0   wsform
The Rockers Nieuwe Loeter 0-18 algemeen forfait forfait  
26 September 2014 - 2de speeldag - 4A Opmerking form
Nieuwe Loeter Daltons 9-9   wsform
The Race 4 The Rockers 18-0 algemeen forfait forfait  
De Chouffekes Flamingo 2 2-16   wsform
De Plekkers Lierenhoek 2-16   wsform
Valckenhof ('t) Koeistjeit 10-8   wsform
Oude Ketel St-Amands 5-13   wsform
3 Oktober 2014 beker
10 Oktober 2014 - 3de speeldag - 4A Opmerking form
St-Amands Daltons 10-8   wsform
Koeistjeit Oude Ketel 10-8   wsform
Lierenhoek Valckenhof ('t) 13-5   wsform
Flamingo 2 De Plekkers 13-5   wsform
The Rockers De Chouffekes 0-18 algemeen forfait  
Nieuwe Loeter The Race 4 6-12   wsform
17 Oktober 2014 - 4de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons The Race 4 8-10   wsform
De Chouffekes Nieuwe Loeter 6-12   wsform
De Plekkers The Rockers 18-0 algemeen forfait forfait  
Valckenhof ('t) Flamingo 2 11-7   wsform
Oude Ketel Lierenhoek 6-12   wsform
St-Amands Koeistjeit 14-4   wsform
31 Oktober 2014 - 5de speeldag - 4A Opmerking form
Koeistjeit Daltons 14-4   wsform
Lierenhoek St-Amands 6-12   wsform
Flamingo 2 Oude Ketel 14-4   wsform
The Rockers Valckenhof ('t) 0-18 algemeen forfait  
Nieuwe Loeter De Plekkers 5-13   wsform
The Race 4 De Chouffekes 18-0   wsform
14 November 2014 - 6de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons De Chouffekes 10-8   wsform
De Plekkers The Race 4 11-7   wsform
Valckenhof ('t) Nieuwe Loeter 13-5   wsform
Oude Ketel The Rockers 18-0 algemeen forfait forfait  
St-Amands Flamingo 2 6-12   wsform
Koeistjeit Lierenhoek 10-8   wsform
21 November 2014 beker
28 November 2014 - 7de speeldag - 4A Opmerking form
Lierenhoek Daltons 14-4   wsform
Flamingo 2 Koeistjeit 14-4   wsform
The Rockers St-Amands 0-18 algemeen forfait  
Nieuwe Loeter Oude Ketel 6-12   wsform
The Race 4 Valckenhof ('t) 14-4   wsform
De Chouffekes De Plekkers 1-17   wsform
5 December 2014 - 8de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons De Plekkers 8-10   wsform
Valckenhof ('t) De Chouffekes 10-8   wsform
Oude Ketel The Race 4 11-7   wsform
St-Amands Nieuwe Loeter 11-7   wsform
Koeistjeit The Rockers 18-0 algemeen forfait forfait  
Lierenhoek Flamingo 2 8-10   wsform
19 December 2014 - 9de speeldag - 4A Opmerking form
Flamingo 2 Daltons 12-6   wsform
The Rockers Lierenhoek 0-18 algemeen forfait  
Nieuwe Loeter Koeistjeit 9-9   wsform
The Race 4 St-Amands 9-9   wsform
De Chouffekes Oude Ketel 12-6   wsform
De Plekkers Valckenhof ('t) 14-4   wsform
9 Januari 2015 - 10de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Valckenhof ('t) 11-7   wsform
Oude Ketel De Plekkers 10-8   wsform
St-Amands De Chouffekes 14-4   wsform
Koeistjeit The Race 4 16-2   wsform
Lierenhoek Nieuwe Loeter 11-7   wsform
Flamingo 2 The Rockers 18-0 algemeen forfait forfait  
16 Januari 2015 beker
23 Januari 2015 - 11ste speeldag - 4A Opmerking form
The Rockers Daltons 0-18 algemeen forfait  
Nieuwe Loeter Flamingo 2 3-15   wsform
The Race 4 Lierenhoek 10-8   wsform
De Chouffekes Koeistjeit 0-18   wsform
De Plekkers St-Amands 2-16   wsform
Valckenhof ('t) Oude Ketel 10-8   wsform
30 Januari 2015 - 12de speeldag - 4A Opmerking form
Oude Ketel Daltons 13-5   wsform
Valckenhof ('t) St-Amands 2-16   wsform
De Plekkers Koeistjeit 7-11   wsform
De Chouffekes Lierenhoek 5-13   wsform
The Race 4 Flamingo 2 8-10   wsform
Nieuwe Loeter The Rockers 18-0 algemeen forfait  
13 Februari 2015 - 13de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Nieuwe Loeter 12-6   wsform
The Rockers The Race 4 0-18 algemeen forfait  
Flamingo 2 De Chouffekes 17-1   wsform
Lierenhoek De Plekkers 9-9   wsform
Koeistjeit Valckenhof ('t) 18-0 forfait  
St-Amands Oude Ketel 10-8   wsform
20 Februari 2015 - 14de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons St-Amands 5-13   wsform
Oude Ketel Koeistjeit 8-10   wsform
Valckenhof ('t) Lierenhoek 7-11   wsform
De Plekkers Flamingo 2 8-10   wsform
De Chouffekes The Rockers 18-0 algemeen forfait  
The Race 4 Nieuwe Loeter 18-0   wsform
27 Februari 2015 beker
6 Maart 2015 - 15de speeldag - 4A Opmerking form
The Race 4 Daltons 8-10   wsform
Nieuwe Loeter De Chouffekes 11-7   wsform
The Rockers De Plekkers 0-18 algemeen forfait  
Flamingo 2 Valckenhof ('t) 13-5   wsform
Lierenhoek Oude Ketel 8-10   wsform
Koeistjeit St-Amands 7-11   wsform
13 Maart 2015 - 16de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Koeistjeit 10-8   wsform
St-Amands Lierenhoek 14-4   wsform
Oude Ketel Flamingo 2 3-15   wsform
Valckenhof ('t) The Rockers 18-0 algemeen forfait  
De Plekkers Nieuwe Loeter 18-0   wsform
De Chouffekes The Race 4 3-15   wsform
27 Maart 2015 - 17de speeldag - 4A Opmerking form
De Chouffekes Daltons 4-14   wsform
The Race 4 De Plekkers 14-4   wsform
Nieuwe Loeter Valckenhof ('t) 5-13   wsform
The Rockers Oude Ketel 0-18 algemeen forfait  
Flamingo 2 St-Amands 11-7   wsform
Lierenhoek Koeistjeit 7-11   wsform
3 April 2015 - 18de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Lierenhoek    
Koeistjeit Flamingo 2    
St-Amands The Rockers    
Oude Ketel Nieuwe Loeter    
Valckenhof ('t) The Race 4    
De Plekkers De Chouffekes    
10 April 2015 beker
17 April 2015 - 19de speeldag - 4A Opmerking form
De Plekkers Daltons    
De Chouffekes Valckenhof ('t)    
The Race 4 Oude Ketel    
Nieuwe Loeter St-Amands    
The Rockers Koeistjeit    
Flamingo 2 Lierenhoek    
24 April 2015 - 20de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons Flamingo 2    
Lierenhoek The Rockers    
Koeistjeit Nieuwe Loeter    
St-Amands The Race 4    
Oude Ketel De Chouffekes    
Valckenhof ('t) De Plekkers    
1 Mei 2015 beker
8 Mei 2015 - 21ste speeldag - 4A Opmerking form
Valckenhof ('t) Daltons    
De Plekkers Oude Ketel    
De Chouffekes St-Amands    
The Race 4 Koeistjeit    
Nieuwe Loeter Lierenhoek    
The Rockers Flamingo 2    
15 Mei 2015 - 22de speeldag - 4A Opmerking form
Daltons The Rockers    
Flamingo 2 Nieuwe Loeter    
Lierenhoek The Race 4    
Koeistjeit De Chouffekes    
St-Amands De Plekkers    
Oude Ketel Valckenhof ('t)    
22 Mei 2015 beker
29 Mei 2015 beker
5 Juni 2015 beker



 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen