cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Zondag 05-04-2020 (2019-2020)  
Afdeling:
3de afdeling A
3 April 2020 - vorige speeldag - 3A Opmerking form
Het Pjeid Banania10 niet ingevuld  
Banania Koeistjeit niet ingevuld  
Oude Ketel Wranglers 1 niet ingevuld  
Den Yzer Jong Jut niet ingevuld  
AREA 51 Den Tap niet ingevuld  
Forza Gloria De Molen 1 niet ingevuld  


Klassement - 3A
Positie Club Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Setpunten Punten KvA doorgebeld
wijziging   01 AREA 51 19 17 2 0 236 36 * * *
wijziging   02 Jong Jut 19 15 3 1 254 33 * * *
wijziging   03 De Molen 1 18 12 6 0 189 26 * * *
wijziging   04 Het Pjeid 18 9 5 4 185 24 * * *
wijziging   05 Forza Gloria 19 8 6 5 190 23 * * *
wijziging   06 Banania 17 8 5 4 173 22 * * *
wijziging   07 Den Tap 18 8 7 3 160 21 * * *
wijziging   08 Oude Ketel 18 6 10 2 142 15 * *
wijziging   09 Banania10 19 4 11 4 139 14 * * *
wijziging   10 Den Yzer 18 3 12 3 128 11 * * **
wijziging   11 Wranglers 1 19 4 15 0 98 10 * * **
wijziging   12 Koeistjeit 18 2 14 2 86 6   **

* = wedstrijdformulier niet ingevuld (3x = -1 klassementspunt)
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline enkel
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline dubbel


Kalender 2019-2020 - 3A
6 September 2019
13 September 2019 beker
20 September 2019 - 1ste speeldag - 3A Opmerking form
Banania Jong Jut 8-10   wsform
Den Tap Wranglers 1 11-7   wsform
Oude Ketel Den Yzer 12-6   wsform
Forza Gloria Banania10 11-7   wsform
De Molen 1 Koeistjeit 16-2   wsform
AREA 51 Het Pjeid 14-4   wsform
27 September 2019 - 2de speeldag - 3A Opmerking form
Wranglers 1 De Molen 1 2-16   wsform
Jong Jut Forza Gloria 9-9   wsform
Koeistjeit AREA 51 4-14   wsform
Banania10 Den Tap 10-8   wsform
Den Yzer Banania 2-16   wsform
Het Pjeid Oude Ketel 15-3   wsform
4 Oktober 2019 - 3de speeldag - 3A Opmerking form
Banania Het Pjeid 9-9   wsform
Den Tap Jong Jut 2-16   wsform
Oude Ketel AREA 51 4-14   wsform
Forza Gloria Den Yzer 13-5   wsform
De Molen 1 Banania10 11-7   wsform
Koeistjeit Wranglers 1 11-7   wsform
11 Oktober 2019 - 4de speeldag - 3A Opmerking form
AREA 51 Wranglers 1 13-5   wsform
Banania10 Koeistjeit 9-9   wsform
Den Yzer Den Tap 6-12   wsform
Oude Ketel Banania 15-3   wsform
Jong Jut De Molen 1 8-10   wsform
Het Pjeid Forza Gloria 7-11   wsform
18 Oktober 2019 beker
25 Oktober 2019 - 5de speeldag - 3A Opmerking form
De Molen 1 Den Yzer 11-7   wsform
Wranglers 1 Banania10 10-8 niet ingevuld wsform
Den Tap Het Pjeid 7-11   wsform
Koeistjeit Jong Jut 2-16 niet ingevuld wsform
Forza Gloria Oude Ketel 7-11   wsform
Banania AREA 51 6-12   wsform
1 November 2019
8 November 2019 - 6de speeldag - 3A Opmerking form
Banania Forza Gloria 9-9   wsform
Den Yzer Koeistjeit 9-9   wsform
Het Pjeid De Molen 1 13-5   wsform
Oude Ketel Den Tap 6-12   wsform
Jong Jut Wranglers 1 18-0 forfait  
AREA 51 Banania10 14-4   wsform
15 November 2019 - 7de speeldag - 3A Opmerking form
Den Tap Banania 8-10   wsform
Wranglers 1 Den Yzer 10-8   wsform
Forza Gloria AREA 51 13-5   wsform
Koeistjeit Het Pjeid 4-14   wsform
Banania10 Jong Jut 4-14   wsform
De Molen 1 Oude Ketel 10-8   wsform
22 November 2019 beker
29 November 2019 - 8de speeldag - 3A Opmerking form
Den Yzer Banania10 5-13 niet ingevuld wsform
Banania De Molen 1 12-6   wsform
AREA 51 Jong Jut 5-13   wsform
Oude Ketel Koeistjeit 13-5   wsform
Forza Gloria Den Tap 9-9   wsform
Het Pjeid Wranglers 1 10-8   wsform
6 December 2019 - 9de speeldag - 3A Opmerking form
Koeistjeit Banania vervroegd [01-01-2019]aanvraag door Banania  
Jong Jut Den Yzer 16-2   wsform
De Molen 1 Forza Gloria 8-10 vervroegd [24-01-2020]De Molen 1 (datum is provisoir) wsform
Banania10 Het Pjeid 6-12   wsform
Den Tap AREA 51 7-11   wsform
Wranglers 1 Oude Ketel 8-10   wsform
13 December 2019 - 10de speeldag - 3A Opmerking form
AREA 51 Den Yzer 14-4   wsform
Banania Wranglers 1 12-6   wsform
Oude Ketel Banania10 9-9   wsform
Den Tap De Molen 1 1-17   wsform
Forza Gloria Koeistjeit 18-0   wsform
Het Pjeid Jong Jut 4-14   wsform
20 December 2019 beker
27 December 2019
3 Januari 2020 - 11ste speeldag - 3A Opmerking form
Den Yzer Het Pjeid 9-9   wsform
Koeistjeit Den Tap 2-16   wsform
Jong Jut Oude Ketel 13-5   wsform
De Molen 1 AREA 51 6-12   wsform
Wranglers 1 Forza Gloria 11-7   wsform
Banania10 Banania 9-9   wsform
10 Januari 2020 - 12de speeldag - 3A Opmerking form
Den Yzer Oude Ketel 11-7   wsform
Banania10 Forza Gloria 9-9   wsform
Het Pjeid AREA 51 8-10   wsform
Jong Jut Banania 12-6   wsform
Wranglers 1 Den Tap 5-13   wsform
Koeistjeit De Molen 1 7-11   wsform
17 Januari 2020 - 13de speeldag - 3A Opmerking form
De Molen 1 Wranglers 1 18-0   wsform
Forza Gloria Jong Jut 2-16   wsform
Den Tap Banania10 13-5   wsform
Oude Ketel Het Pjeid 9-9   wsform
AREA 51 Koeistjeit 16-2   wsform
Banania Den Yzer vervroegd [01-03-2019]aanvraag door den Yzer  
24 Januari 2020
31 Januari 2020 beker
7 Februari 2020 - 14de speeldag - 3A Opmerking form
Jong Jut Den Tap 8-10   wsform
Wranglers 1 Koeistjeit 12-6   wsform
AREA 51 Oude Ketel 16-2   wsform
Den Yzer Forza Gloria 9-9   wsform
Banania10 De Molen 1 4-14   wsform
Het Pjeid Banania 7-11   wsform
14 Februari 2020 - 15de speeldag - 3A Opmerking form
Banania Oude Ketel 16-2   wsform
Forza Gloria Het Pjeid 8-10   wsform
Koeistjeit Banania10 6-12   wsform
Den Tap Den Yzer 13-5   wsform
Wranglers 1 AREA 51 3-15   wsform
De Molen 1 Jong Jut 1-17   wsform
21 Februari 2020 - 16de speeldag - 3A Opmerking form
Het Pjeid Den Tap 9-9   wsform
Jong Jut Koeistjeit 18-0   wsform
Banania10 Wranglers 1 18-0   wsform
Oude Ketel Forza Gloria 6-12   wsform
Den Yzer De Molen 1 5-13   wsform
AREA 51 Banania 10-8   wsform
28 Februari 2020 - 17de speeldag - 3A Opmerking form
Den Tap Oude Ketel vervroegd [20-03-2020]aanvraag door Den Tap  
Wranglers 1 Jong Jut 0-18   wsform
De Molen 1 Het Pjeid vervroegd [13-03-2020]aanvraag door De Molen 1  
Forza Gloria Banania 7-11   wsform
Banania10 AREA 51 5-13   wsform
Koeistjeit Den Yzer 15-3   wsform
6 Maart 2020 - 18de speeldag - 3A Opmerking form
Den Yzer Wranglers 1 14-4   wsform
AREA 51 Forza Gloria 10-8   wsform
Oude Ketel De Molen 1 2-16   wsform
Banania Den Tap 9-9   wsform
Het Pjeid Koeistjeit 16-2   wsform
Jong Jut Banania10 18-0   wsform
13 Maart 2020
20 Maart 2020 beker
27 Maart 2020 - 19de speeldag - 3A Opmerking form
Jong Jut AREA 51 0-18 niet ingevuld  
Den Tap Forza Gloria 0-18 niet ingevuld  
Wranglers 1 Het Pjeid 0-18 niet ingevuld  
De Molen 1 Banania 0-18 niet ingevuld  
Banania10 Den Yzer 0-18 niet ingevuld  
Koeistjeit Oude Ketel 0-18 niet ingevuld  
3 April 2020 - 20de speeldag - 3A Opmerking form
AREA 51 Den Tap niet ingevuld  
Banania Koeistjeit niet ingevuld  
Forza Gloria De Molen 1 niet ingevuld  
Het Pjeid Banania10 niet ingevuld  
Oude Ketel Wranglers 1 niet ingevuld  
Den Yzer Jong Jut niet ingevuld  
10 April 2020 beker
17 April 2020 - 21ste speeldag - 3A Opmerking form
Banania10 Oude Ketel    
Den Yzer AREA 51    
Koeistjeit Forza Gloria    
Wranglers 1 Banania    
De Molen 1 Den Tap    
Jong Jut Het Pjeid    
24 April 2020 - 22de speeldag - 3A Opmerking form
Oude Ketel Jong Jut    
AREA 51 De Molen 1    
Banania Banania10    
Den Tap Koeistjeit    
Forza Gloria Wranglers 1    
Het Pjeid Den Yzer    
1 Mei 2020
8 Mei 2020 beker
15 Mei 2020 beker
22 Mei 2020 beker
29 Mei 2020
5 Juni 2020
12 Juni 2020
19 Juni 2020
26 Juni 2020



 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen