cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Zondag 05-07-2020 (2019-2020)  
Afdeling:
2de afdeling A
24 April 2020 - vorige speeldag - 2A Opmerking form
Les Minous Zenakalm 0-18 niet ingevuld  
Y&O De Knetsers 0-18 niet ingevuld  
Dok 366 Spargo 0-18 niet ingevuld  
Kannisjotski Den Breughel 0-18 niet ingevuld  
Zo veel meugelijk Trianon 0-18 niet ingevuld  
Deroep en derover BP-Ratten 0-18 niet ingevuld  


Klassement - 2A
Positie Club Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Setpunten Punten KvA doorgebeld
wijziging   01 Den Breughel 22 16 6 0 238 32   **
wijziging   02 BP-Ratten 21 15 6 0 233 30   **
wijziging   03 Zenakalm 21 15 6 0 230 30   **
wijziging   04 Deroep en derover 22 13 9 0 211 27 * **
wijziging   05 Y&O 22 12 9 1 210 27 * * **
wijziging   06 De Knetsers 22 12 10 0 196 24   **
wijziging   07 Les Minous 22 10 10 2 197 22   **
wijziging   08 Trianon 21 8 10 3 191 20 * **
wijziging   09 Kannisjotski 21 8 12 1 184 19 * * **
wijziging   10 Dok 366 22 8 13 1 165 19 * * **
wijziging   11 Zo veel meugelijk 22 7 15 0 167 16 * * **
wijziging   12 Spargo 22 2 20 0 118 5 * **

* = wedstrijdformulier niet ingevuld (3x = -1 klassementspunt)
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline enkel
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline dubbel


Kalender 2019-2020 - 2A
6 September 2019
13 September 2019 beker
20 September 2019 - 1ste speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Zo veel meugelijk 14-4   wsform
Dok 366 Trianon 4-14   wsform
Y&O Spargo 14-4   wsform
Deroep en derover De Knetsers 6-12   wsform
Les Minous BP-Ratten 4-14   wsform
Den Breughel Zenakalm 7-11   wsform
27 September 2019 - 2de speeldag - 2A Opmerking form
Zenakalm Kannisjotski 13-5   wsform
BP-Ratten Den Breughel 8-10   wsform
De Knetsers Les Minous 0-18   wsform
Spargo Deroep en derover 7-11   wsform
Trianon Y&O 6-12   wsform
Zo veel meugelijk Dok 366 13-5   wsform
4 Oktober 2019 - 3de speeldag - 2A Opmerking form
Dok 366 Kannisjotski 5-13   wsform
Y&O Zo veel meugelijk 8-10   wsform
Deroep en derover Trianon 6-12   wsform
Les Minous Spargo 12-6   wsform
Den Breughel De Knetsers 10-8   wsform
Zenakalm BP-Ratten 8-10   wsform
11 Oktober 2019 - 4de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski BP-Ratten 7-11   wsform
De Knetsers Zenakalm 3-15   wsform
Spargo Den Breughel 6-12   wsform
Trianon Les Minous 5-13   wsform
Zo veel meugelijk Deroep en derover 13-5   wsform
Dok 366 Y&O 2-16   wsform
18 Oktober 2019 beker
25 Oktober 2019 - 5de speeldag - 2A Opmerking form
Y&O Kannisjotski 11-7   wsform
Deroep en derover Dok 366 14-4   wsform
Les Minous Zo veel meugelijk 5-13   wsform
Den Breughel Trianon 13-5   wsform
Zenakalm Spargo 10-8   wsform
BP-Ratten De Knetsers 7-11   wsform
1 November 2019
8 November 2019 - 6de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski De Knetsers 6-12   wsform
Spargo BP-Ratten 2-16   wsform
Trianon Zenakalm 8-10   wsform
Zo veel meugelijk Den Breughel 7-11   wsform
Dok 366 Les Minous 9-9   wsform
Y&O Deroep en derover 7-11   wsform
15 November 2019 - 7de speeldag - 2A Opmerking form
Deroep en derover Kannisjotski 10-8   wsform
Les Minous Y&O 13-5   wsform
Den Breughel Dok 366 15-3   wsform
Zenakalm Zo veel meugelijk 15-3   wsform
BP-Ratten Trianon 13-5   wsform
De Knetsers Spargo 16-2   wsform
22 November 2019 beker
29 November 2019 - 8de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Spargo 10-8   wsform
Trianon De Knetsers 11-7   wsform
Zo veel meugelijk BP-Ratten 8-10   wsform
Dok 366 Zenakalm 8-10   wsform
Y&O Den Breughel 3-15   wsform
Deroep en derover Les Minous 6-12   wsform
6 December 2019 - 9de speeldag - 2A Opmerking form
Les Minous Kannisjotski 10-8   wsform
Den Breughel Deroep en derover 7-11   wsform
Zenakalm Y&O 8-10   wsform
BP-Ratten Dok 366 8-10   wsform
De Knetsers Zo veel meugelijk 13-5   wsform
Spargo Trianon 0-18   wsform
13 December 2019 - 10de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Trianon 9-9   wsform
Zo veel meugelijk Spargo 12-6   wsform
Dok 366 De Knetsers 13-5   wsform
Y&O BP-Ratten 8-10   wsform
Deroep en derover Zenakalm 11-7   wsform
Les Minous Den Breughel 6-12   wsform
20 December 2019 beker
27 December 2019
3 Januari 2020 - 11ste speeldag - 2A Opmerking form
Den Breughel Kannisjotski 11-7   wsform
Zenakalm Les Minous 12-6   wsform
BP-Ratten Deroep en derover 14-4   wsform
De Knetsers Y&O 6-12   wsform
Spargo Dok 366 3-15   wsform
Trianon Zo veel meugelijk 14-4   wsform
10 Januari 2020 - 12de speeldag - 2A Opmerking form
Zo veel meugelijk Kannisjotski 7-11   wsform
Trianon Dok 366 13-5   wsform
Spargo Y&O 6-12   wsform
De Knetsers Deroep en derover 10-8   wsform
BP-Ratten Les Minous 11-7   wsform
Zenakalm Den Breughel 5-13   wsform
17 Januari 2020 - 13de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Zenakalm 3-15   wsform
Den Breughel BP-Ratten 6-12   wsform
Les Minous De Knetsers 5-13   wsform
Deroep en derover Spargo 11-7   wsform
Y&O Trianon 9-9   wsform
Dok 366 Zo veel meugelijk 11-7   wsform
24 Januari 2020
31 Januari 2020 beker
7 Februari 2020 - 14de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Dok 366 15-3   wsform
Zo veel meugelijk Y&O 8-10   wsform
Trianon Deroep en derover 7-11   wsform
Spargo Les Minous 8-10   wsform
De Knetsers Den Breughel 10-8   wsform
BP-Ratten Zenakalm 6-12   wsform
14 Februari 2020 - 15de speeldag - 2A Opmerking form
BP-Ratten Kannisjotski vervroegd [13-03-2020]aanvraag door BP Ratten  
Zenakalm De Knetsers 14-4   wsform
Den Breughel Spargo 16-2   wsform
Les Minous Trianon 9-9   wsform
Deroep en derover Zo veel meugelijk 14-4   wsform
Y&O Dok 366 8-10   wsform
21 Februari 2020 - 16de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Y&O 7-11   wsform
Dok 366 Deroep en derover 4-14   wsform
Zo veel meugelijk Les Minous 5-13   wsform
Trianon Den Breughel 8-10   wsform
Spargo Zenakalm 3-15   wsform
De Knetsers BP-Ratten 5-13   wsform
28 Februari 2020 - 17de speeldag - 2A Opmerking form
De Knetsers Kannisjotski 11-7   wsform
BP-Ratten Spargo 18-0   wsform
Zenakalm Trianon vervroegd [13-03-2020]aanvraag door Trianon  
Den Breughel Zo veel meugelijk 14-4   wsform
Les Minous Dok 366 6-12   wsform
Deroep en derover Y&O 15-3   wsform
6 Maart 2020 - 18de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Deroep en derover 11-7   wsform
Y&O Les Minous 15-3   wsform
Dok 366 Den Breughel 6-12   wsform
Zo veel meugelijk Zenakalm 4-14   wsform
Trianon BP-Ratten 2-16   wsform
Spargo De Knetsers 4-14   wsform
13 Maart 2020
20 Maart 2020 beker
27 Maart 2020 - 19de speeldag - 2A Opmerking form
Spargo Kannisjotski 0-18 niet ingevuld  
De Knetsers Trianon 0-18 niet ingevuld  
BP-Ratten Zo veel meugelijk 0-18 niet ingevuld  
Zenakalm Dok 366 0-18 niet ingevuld  
Den Breughel Y&O 0-18 niet ingevuld  
Les Minous Deroep en derover 0-18 niet ingevuld  
3 April 2020 - 20de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Les Minous 0-18 niet ingevuld  
Deroep en derover Den Breughel 0-18 niet ingevuld  
Y&O Zenakalm 0-18 niet ingevuld  
Dok 366 BP-Ratten 0-18 niet ingevuld  
Zo veel meugelijk De Knetsers 0-18 niet ingevuld  
Trianon Spargo 0-18 niet ingevuld  
10 April 2020 beker
17 April 2020 - 21ste speeldag - 2A Opmerking form
Trianon Kannisjotski 0-18 niet ingevuld  
Spargo Zo veel meugelijk 0-18 niet ingevuld  
De Knetsers Dok 366 0-18 niet ingevuld  
BP-Ratten Y&O 0-18 niet ingevuld  
Zenakalm Deroep en derover 0-18 niet ingevuld  
Den Breughel Les Minous 0-18 niet ingevuld  
24 April 2020 - 22de speeldag - 2A Opmerking form
Kannisjotski Den Breughel 0-18 niet ingevuld  
Les Minous Zenakalm 0-18 niet ingevuld  
Deroep en derover BP-Ratten 0-18 niet ingevuld  
Y&O De Knetsers 0-18 niet ingevuld  
Dok 366 Spargo 0-18 niet ingevuld  
Zo veel meugelijk Trianon 0-18 niet ingevuld  
1 Mei 2020
8 Mei 2020 beker
15 Mei 2020 beker
22 Mei 2020 beker
29 Mei 2020
5 Juni 2020
12 Juni 2020
19 Juni 2020
26 Juni 2020



 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen