cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Dinsdag 03-05-2016 (2015-2016)  
 
 Nieuws
read      20-04-2016 Sticky: Kampioenschappen van Belgie - 2015
Kampioenschappen van BELGIË 2015 - 2016

In zaal De Populier
Populierenhoeve 22
2240 Zandhoven

Inlichtingen via 0473/80.10.15 (Joe) en 0473/80.10.16 (Gino)

Zaterdag 11 juni 2016
14u Open Dubbel
16u Open Enkel
18u Gemengd - Veteranen Enkel & Dubbel


Zondag 12 juni 2016
13u Beker van België
13u 2e Afdeling Dubbel
14u 3e Afdeling Dubbel
16u 2e Afdeling Enkel
17u 3e Afdeling Enkel


Zaterdag 18 juni 2016
13u 4e Afdeling Dubbel
14u 1e Afdeling Dubbel
16u 4e Afdeling Enkel
17u 1e Afdeling Enkel - Dames Dubbel & Enkel


Zondag 19 juni 2016
Belgisch Interclub

Inschrijving : 5€ per persoon, per discipline (tafels staan VRIJ)

Elke speler die aangesloten is bij een ploeg die valt onder C.B.K.-NATIONAAL,
kan deelnemen aan de Kampioenschappen van België.

OPGELET: Lidkaarten verplicht en er wordt gespeeld volgens de RANKING op je lid- of clubkaart

Er wordt gespeeld op 16 Jupiters


I. BEKER v. BELGIE CBK

Zondag 12 juni 2016

Kwart finale (A1) 13u ANTW. A.T.C. vs W.VL. VTB
Kwart finale (A2) 13u ANTW. C.B.K. vs F.B.F.T.A.
Kwart finale (B1) 16u O.VL.TROV vs REG.OOST.
Kwart finale (B2) BYE vs BYE

Halve finale (C1) 16u winnaar A1 vs winnaar A2
Halve finale (C2) winnaar B1 BYE

Grote finale 19u winnaar C1 vs winnaar C2
Kleine finale 19u verliezer C1 vs verliezer C2


II. INTERCLUB CBK

Zondag 19 juni 2016.

Afdeling 1
Kwart finale (A1) 13u F.B.F.T.A. vs W.VL. VTB
Kwart finale (A2) 13u ANTW. C.B.K. vs ANTW. A.T.C.
Kwart finale (B1) 16u REG.OOST. vs O.VL.TROV
Kwart finale (B2) BYE vs BYE

Halve finale (C1) 16u winnaar A1 vs winnaar A2
Halve finale (C2) 16u winnaar B1 BYE

Grote finale 19u winnaar C1 vs winnaar C2
Kleine finale 19u verliezer C1 vs verliezer C2

Afdeling 2
Kwart finale (A1) 13u O.VL.TROV vs F.B.F.T.A.
Kwart finale (A2) 13u ANTW. C.B.K. vs W.VL. VTB
Kwart finale (B1) 16u ANTW. A.T.C. vs REG.OOST.
Kwart finale (B2) BYE vs BYE

Halve finale (C1) 16u winnaar A1 vs winnaar A2
Halve finale (C2) 16u winnaar B1 BYE

Grote finale 19u winnaar C1 vs winnaar C2
Kleine finale 19u verliezer C1 vs verliezer C2


Afdeling 3
Voorronde (A1) 13u ANTW. A.T.C. vs REG.OOST.

Halve finale (A2) 16u ANTW. C.B.K. vs W.VL. VTB
Halve finale (A3) 16u O.VL.TROV vs winnaar A1

Grote finale 19u winnaar A2 vs winnaar A3
Kleine finale 19u verliezer A2 vs verliezer A3


Afdeling 4
Voorronde (A1) 13u W.VL. VTB vs REG.OOST.

Halve finale (A2) 16u O.VL.TROV vs ANTW. C.B.K.
Halve finale (A3) 16u ANTW. A.T.C. vs winnaar A1

Grote finale 19u winnaar A2 vs winnaar A3
Kleine finale 19u verliezer A2 vs verliezer A3
 
read      14-04-2016 Sticky: Plaats vrij voor kickerploeg in 't Wit Paard (Heist-Goor)
’t Wit Paard (Heist Goor) heeft voor volgend seizoen 2016-2017 plaats voor één nieuwe kickerploeg.

Voorwaarden zijn onevenaarbaar gunstig !
Interesse? Neem contact op met Kris Vlemings 0479/911311
First come, first served.
 
read      13-04-2016 Sticky: Finale Reeksbeker 4de afdeling
De finale reeksbeker 4de afdeling tussen:

Wranglers 1 - De Titsers

Zal gespeeld worden op 6/5/2015 in lokaal:

Cafe Welkom
Hoogstraat 36,
2223 Schriek
 
read      02-04-2016 Sticky: Beker van Antwerpen
Proficiat aan:

R.I.F voor het behalen van de beker van Antwerpen (hogere afdeling) (finalist: Den Arend) : 10-8
wedstrijdblad

Laerenhof voor het winnen van de beker van Antwerpen (lagere afdeling) (finalist: De Kroon 1) : 12-6
wedstrijdblad
 
read      11-03-2016 Sticky: Bekertrekking 1/4/2016 staat online!
Bekertrekking 1/4/2016 staat online!
 
read      08-03-2016 Sticky: Finale Beker van Antwerpen (hogere afdeling) - 01/04/2016
De finale van de beker van Antwerpen (hogere afdeling) tussen :

R.I.F - Den Arend (R.I.F = thuisploeg)

zal plaatsvinden op:

Datum:
1/4/2016

Lokaal:
The Must
Geelseweg 40
2250 Olen
 
read      10-02-2016 Sticky: Finale Beker van Antwerpen (lagere afdeling) - 01/04/2016
De Finale beker van Antwerpen, lagere afdeling

De Kroon 1 - Laerenhof

zal plaatsvinden op:

Datum:
01/04/2016

Lokaal:
d'Oude Post
Handelstraat 1,
2570 Duffel
 
read      10-02-2016 Sticky: Bekertrekking 4/3/2016 staat online!
Bekertrekking 4/3/2016 staat online!
 
read      05-01-2016 Sticky: Bekertrekking staat online!
De bekertrekking van 29/01/2016 staat online.
 
read      04-01-2016 Sticky: Lokaalwijzigingen!
Een nieuw jaar, een nieuw begin...

Daarom zullen sommige clubs veranderen van lokaal:

't Wavers Hoekske
Cafe Paradijs
Mechelbaan 725
2580 Peulis ( Putte )

Den Dio speelt voortaan in:
Wranglers Roadhouse
Liersesteenweg 17
2221 Booischot

De Chouffekes spelen voortaan in:
Het Pleintje
Meester van der Borghtstraat 47
2580 Putte

Alle clubs van De Kroon (1,2,3) spelen voortaan in:
Café de Zandfluiter.
Tulpenlaan 1
2275 Wechelderzande
 
read      11-12-2015 Sticky: Extra punten klassement toegekend
De extra punten voor het klassement door deelname aan het Open Enkel en Dubbel werden toegekend.

Kijk het voor uw club even na of het correct is.
 
read      09-12-2015 Sticky: Opgelet: Reeksbeker 3de afdeling!
The Must 2 is vrij voor de bekerronde van 11 december.

Er stond oorspronkelijk The Must 2 - Den Bolle, maar laatstgenoemde had zijn wedstrijd in de reeksbeker 3de al verloren.
 
read      20-11-2015 Sticky: Uitslagen kampioenschappen 2015 - 2016 : podiumplaatsen
Open Dubbel
===========
1. Van Lint Steve - Van Damme Philippe (D'Oude Post)
2. Freixo Paolo - Leysen Jeff (Les Minous / Den Arend 1)
3. Van Dijck Jan - Lembrechts Dennis ('t Vertier)

Open Enkel
==========
1. Van Damme Philippe (D'Oude Post)
2. WUYTS DIRK (Den Hosp)
3. Torfs Bjorn (Lierenhoek)

1ste Enkel
==========
1. Leysen Jeff
2. Kiss Peter
3. Van Damme Philippe

1ste Dubbel
===========
1. Kiss Peter - Bossuwé Johan (R.I.F)
2. Van Lint Steve - Van Damme Philippe (d'Oude Post)
3. Verwimp Kris - Leysen Jeff (Den Arend 1)

2de Enkel
=========
1. Neefs Tim (X'tra 2)
2. Lozano Carmelo (Les Minous)
3. Buyens Kris (X'tra 2)

2de Dubbel
==========
1. Peeters Dirk - Buyens Kris (X'tra 2)
2. Neefs Tim - ANTHONIS ROBIN (X'tra 2 / X'tra 3)
3. Lecocq Pascal - Elsevier Freddy (Les Minous /Schuttershof)

3de Enkel
=========
1. Van Rompaey Kenny (Wiel ('t))
2. Truyts Dave (Hoekske Walem ('t))
3. Verstrepen Steven (Royalduvels 69)

3de Dubbel
==========
1. Vanhorenbeeck Wout - Vanhorenbeeck Joren (Lierenhoek 2)
2. QUETS GUY - Blockx Yannick (Bikoro 2)
3. Goossens Bart - Peeters Jens (X'tra 2)

4de Enkel
=========
1. Janssens Bram (Koeistjeit)
2. Verreth Jelle (De Canadezen)
3. Vertongen Jelle (De Chouffekes)

4de Dubbel
=========
1. VAN ROY MATHIAS - Van de Bemdt Dries (Lierenhoek 2)
2. Horemans Andy - Rits Jordy (Rio)
3. JENNEN KAREN - De Rijck Dave (Den Hoek B-H2)

Foto's zijn terug te vinden op de Facebook pagina: CBKAntwerpen op Facebook
 
read      20-11-2015 Sticky: Bekertrekking 11/12 staat online!
De bekertrekking van 11/12 staat online!
 
read      22-10-2015 Sticky: Lokaalwijziging Den Hosp (1A)
Vanaf heden zal Den Hosp (1A) zijn wedstrijden hebben in lokaal:

Den Driehoek
Kapelstraat 73
2223 Grootlo (Schriek)
 
1   2   3   4


  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen